درباره اسپانیا

اسپانیا کشوری سرشار از تنوع است. این تنوع در مردم اسپانیا، محیط روستایی، و تاریخ این کشور به چشم می خورد. وقتی درمیان شهرهای اسپانیا گردش می کنید، انگار از یک کشور به کشور دیگر سفر می کنید. مناظر سرسبز شمال در تضادی جذاب با مناظر کوهستانی جنوب اند. غذاهای اسپانیایی هم متنوع اند و تجربه ای بی نظیر از طعم ها و رنگ های مختلف را در اختیار شما می گذارند. تحصیل در اسپانیا فرصتی است تا از این فرهنگ غنی و تجربه های بی نظیر بهرمند شوید.

اسپانیا سومین کشور از لحاظ جذب گردشگر است و سالانه بیش از ۷۵ میلیون نفر از این کشور زیبا بازدید می کنند. انواع سالن های تئاتر و موسیقی و جشنواره های های متنوع در طول سال، موزه ها و بناهای معماری با جلوه های خاص، به همراه آب و هوای دلپذیر و مناظر طبیعی اعجاب انگیز، از جمله دلایل مهم گردشگران برای سفر به این اسپانیا است .

خدمات ما

موسسه فرهنگی نیوتن مفتخر است، با سال ها تجربه موفق، گستره ای از خدمات آموزشی، مهاجرتی و ویزا را برای مشتریان ارجمند خود ارائه می دهد. ما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم بود. در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گرامی، خدمات مشاوره ای ما به صورت رایگان می باشد.

خدمات دانش آموزی و دانشجویی (مدارس، کالج ها، و دانشگاهEuropean Business School )

این خدمات شامل موارد زیر است:

  • مشاوره آموزشی انتخاب رشته و دانشگاه
  • خدمات کامل ثبت نام و پذیرش برای دوره های دبستان، دبیرستان، پیش نیاز دانشگاهی، لیسانس رشته های مدیریت و فوق لیسانس رشته های مدیریت
  • مشاوره و نظارت جهت تکمیل مدارک
  • خدمات کامل ویزای دانشجویی و دانش آموزی
  • پشتیبانی دانش آموزان نوجوان و ارتباط با موسسات آموزشی به نمایندگی از خانواده ایشان