درباره روسیه

توصیف روسیه به گستردگی فدراسیون روسیه چندان آسان نیست. وسعت این کشور که از شرق اروپا تا شمال آسیا گسترش یافته ، در تصور نمی گنجد. هنگامی که خورشید در کالینینگراد ، بخش کوچک و جدا افتاده از خاک روسیه که میان لهستان و لیتوانی قرار گرفته ، غروب می کند روز دیگری در ولادی و ستک نقطه پایانی خط آهن سراسری سیبری واقع در ساحل ژاپن آغاز می شود. از مسکو پایتخت روسیه تا هر یک از مرزهای این کشور به اندازه یک روز رانندگی راه است. به این مقایسه حیرت انگیز توجه کنید : وسعت ناحیه جفرافیایی که با نام سیبری مشهور است و از کوه های اورال تا ساحل اقیانوس آرام امتداد یافته از وسعت سطح روشن ماه بیشتر است.

موانع طبیعی گسترده وسیع، روسیه را به شدت آشفته کرده اند. بالا رفتن از کوه های اورال که تنها در برخی نقاظ ارتفاعی بیش از نهصد متر دارند؛آسان است. امواج جمعیت سراسر دشت های وسیعی را که با عنوان استپ های روسیه شناخته شده اند ، در نوردیده اند. هنگامی که مردم در غرب کوه ها اورال روسیه ساکن شدند ، سکونت در نواحی شرق و جنوب را به عنوان مهم ترین آرزوی خود در نظر گرفته اند.

تحصیل در روسیه با توجه به دارا بودن این کشور از باکیفیت ترین سیستم آموزش وپرورش در دنیا مورد تقاضای بسیاری از افراد است و سالانه متقاضیان فراوانی برای تحصیل در روسیه از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت می کنند تا در بهترین دانشگاه های مسکو شروع به تحصیل کنند .قابل ذکر است که هزینه های تحصیل در روسیه که ما در زیر به آن اشاره می کنیم مقرون به صرفه است و در مقایسه با کشورهایی مانند انگلیس ارزان تر است. کشور روسیه از نظر مسافت فاصله چندانی با ایران ندارد در نتیجه برای ایرانیانی که مایل باشند در یک کشور ارزان، نزدیک و در عین حال با کیفیت و در رشته هایی مانند پزشکی و دندان پزشکی ادامه تحصیل دهند موقعیت بسیاری مناسب و عالی را فراهم می آورد .

خدمات دانش آموزی و دانشجویی (کالج ها، و دانشگاه ها)

این خدمات شامل موارد زیر است:

  • مشاوره آموزشی انتخاب رشته و دانشگاه
  • خدمات کامل ثبت نام و پذیرش برای دوره های پیش نیاز دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا
  • مشاوره و نظارت جهت تکمیل مدارک
  • خدمات کامل ویزای دانشجویی و دانش آموزی